Kilka słów o nas


Poznaliśmy się w 2007 roku na pruszkowskim forum internetowym. Chcieliśmy, żeby w naszym mieście było więcej imprez, wystaw, ciekawych wydarzeń. I zamiast narzekać zaczęliśmy działać.

Rozpoczęliśmy od organizowania nieformalnych wycieczek rowerowych i gry w siatkówkę. Potem przygotowaliśmy piknik rodzinny w Parku Potulickich, następne były rajdy piesze i pieszo-rowerowe dla mieszkańców. Zorganizowaliśmy też zbiórki odzieży i przyborów papierniczych dla świetlic środowiskowych. Czynnie zaangażowaliśmy się w akcję „Wzrok dla Szymka”, dzięki której udało się zdobyć środki na operację oczu półrocznego chłopca.

W 2009 roku zarejestrowaliśmy się jako Społeczne Stowarzyszenie „Forum Pruszków”. Od tego momentu staramy się aktywnie animować czas dla mieszkańców Pruszkowa oraz włączać się w ciekawe akcje i imprezy poprawiające repertuar kulturalny, społeczny i rozrywkowy w naszym mieście.

Zapraszamy do współpracy.
Razem możemy zrobić więcej!

To proste! Wydrukuj i podpisz deklarację członkowską a następnie przynieś na jedno z naszych spotkań!

Deklaracja członkowska

Statut Społecznego Stowarzyszenia „Forum Pruszków”

 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>