Śniadania w parku docenione

Miło nam przekazać wszystkim partnerom i sympatykom śniadaniowych spotkań w Parku Kościuszki wiadomość o sukcesie projektu „Śniadania w parku. Pruszków 2015”. Inicjatywa Stowarzyszenia Forum Pruszków pt. „Śniadania w parku” została wyróżniona w ogólnopolskim konkursie grantowym „Tu mieszkam, tu zmieniam” organizowanym przez Fundację Banku Zachodniego WBK. Dofinansowanie na promocję uzyskały Śniadania wrześniowe, które odbędą się 5... Przeczytaj artykuł


Miło nam przekazać wszystkim partnerom i sympatykom śniadaniowych spotkań w Parku Kościuszki wiadomość o sukcesie projektu „Śniadania w parku. Pruszków 2015”.

Inicjatywa Stowarzyszenia Forum Pruszków pt. „Śniadania w parku” została wyróżniona w ogólnopolskim konkursie grantowym „Tu mieszkam, tu zmieniam” organizowanym przez Fundację Banku Zachodniego WBK. Dofinansowanie na promocję uzyskały Śniadania wrześniowe, które odbędą się 5 i 19 września oraz dwa z edycji wiosennej 2016.

Ale to jeszcze nie koniec możliwości.

Teraz czas na uruchomienie wszystkich internetowych znajomych i głosowanie za pomocą strony Banku od dziś  do 6 września:

http://www.bzwbk.pl/informacje-o-banku/granty/glosowanie.html

Głosowanie to przyniesie dodatkowe korzyści: promocję na całą Polskę i dodatkową nagrodę pieniężną, którą przekażemy na wybrany cel społeczny.

Wyniki głosowania już 7 września.

Zapraszam do głosowania wszystkich, którym zależy na cykliczności Śniadań!

Do dzieła!
Jak głosować:
1. Wystarczy wejść na:
http://www.bzwbk.pl/informacje-o-banku/granty/glosowanie.html
2. Wybrać województwo mazowieckie na mapie
3. Za pomocą ctrl+f wyszukać Pruszków co szybko pozwoli znaleźć Śniadania na długiej liście projektów.
4. Kliknąć Głosuj.
5. Wpisać swój adres mailowy, zaznaczyć zgody, otworzyć mail od BZWBK i wejść w link. Dopiero kliknięcie w link oznacza oddanie głosu.

Można głosować tylko raz na wybrany projekt z danego adresu mailowego.