40-lecie pruszkowskiego MOK-u

Miejski Ośrodek Kultury im. A. Kamińskiego w Pruszkowie obchodzi w tym roku 40-lecie działalności. Z tej okazji w dniu 20. listopada odbyła się uroczystość jubileuszowa. Był to czas wspomnień, poznawania historii popularnego „Kamyka”, opowiadania anegdot związanych z ludźmi, jak i samym miejscem. Niespodzianką był film przygotowany przez pracowników MOK. Została w nim przybliżona historia tej... Przeczytaj artykuł


Miejski Ośrodek Kultury im. A. Kamińskiego w Pruszkowie obchodzi w tym roku 40-lecie działalności. Z tej okazji w dniu 20. listopada odbyła się uroczystość jubileuszowa. Był to czas wspomnień, poznawania historii popularnego „Kamyka”, opowiadania anegdot związanych z ludźmi, jak i samym miejscem. Niespodzianką był film przygotowany przez pracowników MOK. Została w nim przybliżona historia tej instytucji, zostali przypomniani ludzie tworzący „Kamyk”. Wielu osobom zakręciła się łezka w oku, zostały przywołane wspomnienia i dawne czasy.

Od ponad 6 lat również Społeczne Stowarzyszenie ”Forum Pruszków” współtworzy historię tego miejsca. Dzięki uprzejmość Pani Dyrektor Ewy Sowy zapraszamy mieszkańców Pruszkowa na comiesięczny pokaz filmowy w ramach Pruszkowskiego Klubu Filmowego. W trakcie wspomnianej uroczystości Pani Dyrektor Ewa Sowa w sposób szczególny podziękowała nam za współpracę.

Podziękowania od MOK-u na 40-lecie działalności

My także jesteśmy wdzięczni Pani Dyrektor Ewie Sowie oraz jej pracownikom za otwartość i chęć współpracy przy różnych naszych inicjatywach.

Jeszcze raz Pani Dyrektor serdecznie dziękujemy i życzymy wielu świetnych, szalonych, twórczych inicjatyw.