Powraca rajd rowerowy Pruszkowskie Poruszenie

Z przyjemnością informujemy, że po roku przerwy do kalendarza imprez miejskich wraca organizowany przez Społeczne Stowarzyszenie „Forum Pruszków” Rajd rowerowy Pruszkowie Poruszenie! 7. czerwca 2015 roku o godzinie 11:00 spotykamy się w parku Żwirowisko, przy ul. pani Latter, przy os. Bolesława Prusa w Pruszkowie. Społeczne Stowarzyszenie „Forum Pruszków” zaprasza na Pruszkowie Poruszenie, czyli rajd rowerowy.... Przeczytaj artykuł


Z przyjemnością informujemy, że po roku przerwy do kalendarza imprez miejskich wraca organizowany przez Społeczne Stowarzyszenie „Forum Pruszków” Rajd rowerowy Pruszkowie Poruszenie! 7. czerwca 2015 roku o godzinie 11:00 spotykamy się w parku Żwirowisko, przy ul. pani Latter, przy os. Bolesława Prusa w Pruszkowie.

Społeczne Stowarzyszenie „Forum Pruszków” zaprasza na Pruszkowie Poruszenie, czyli rajd rowerowy. Do przejechania będzie trasa licząca ok. 23 kilometrów. Jeździmy po lesie, ścieżkach rowerowych, unikamy ruchliwych dróg. W naszym rajdzie mogą wziąć udział całe rodziny. Rowerową wycieczkę można pokonać zarówno samemu, jak i z dzieckiem w foteliku rowerowym. Celem rajdu jest przejechanie trasy po wyznaczonej przez organizatorów trasie. Nie liczy się czas przejazdu, lecz to, by przyjemnie spędzić cas na świeżym powietrzu. Dla uczestników rajdu przygotowane zostaną mapy poglądowe z trasą rajdu, napoje na punktach kontrolnych napotkanych po drodze, elementy odblaskowe – byśmy byli lepiej widoczni na drodze.

Do zobaczenia – 7. czerwca 2015 roku o godz. 11:00 w parku Żwirowisko!

Więcej szczegółów już wkrótce na naszej stronie!