Finał projektu Poznaj.Pruszkow.pl

15 grudnia 2016 zakończył się projekt Poznaj.Pruszków.pl, zrealizowany przez Społeczne Stowarzyszenie „Forum Pruszków” dzięki dotacji Muzeum Historii Polski w ramach programu Patriotyzm Jutra, a także przy wsparciu Urzędu Miasta Pruszkowa. Miesiące intensywnej pracy i społecznego zaangażowania grupy lokalnych aktywistów przyniosły wymierne efekty: stworzono aplikację mobilną „Poznaj Pruszków” z dostępem do 9 tras spacerowych i nawigacją... Przeczytaj artykuł


15 grudnia 2016 zakończył się projekt Poznaj.Pruszków.pl, zrealizowany przez Społeczne Stowarzyszenie „Forum Pruszków” dzięki dotacji Muzeum Historii Polski w ramach programu Patriotyzm Jutra, a także przy wsparciu Urzędu Miasta Pruszkowa. Miesiące intensywnej pracy i społecznego zaangażowania grupy lokalnych aktywistów przyniosły wymierne efekty:

  1. stworzono aplikację mobilną „Poznaj Pruszków” z dostępem do 9 tras spacerowych i nawigacją GPS,
  2. opracowano nowe trasy spacerów po Pruszkowie śladami historii miasta i zrealizowano cykl spacerów fotograficznych na 100-lecie Pruszkowa,
  3. rozbudowano stronę internetową www.poznaj.pruszkow.pl o nowe przewodniki turystyczne i społeczne archiwum,
  4. przygotowano planszową wystawę plenerową o historii Pruszkowa pt: Poznaj Pruszków, którą można jeszcze zwiedzać na terenie Muzeum Starożytnego Hutnictwa Mazowieckiego w Pruszkowie.

Celem projektu „Poznaj.Pruszków.pl” było popularyzowanie wiedzy o dziedzictwie kulturowym i historii Pruszkowa poprzez nowoczesne narzędzia internetowe (m.in.: aplikacja mobilna), a także działania sprzyjające rozwojowi turystyki i aktywnej rekreacji połączonej z poznawaniem lokalnej historii (spacery po Pruszkowie z przewodnikiem).

Tegoroczny projekt, realizowany z okazji 100-lecia Pruszkowa w partnerstwie z Muzeum Dulag 121 oraz Muzeum Starożytnego Hutnictwa Mazowieckiego, to nie pierwsze takie przedsięwzięcia Stowarzyszenia „Forum Pruszków”.  Spacery historyczne po Pruszkowie zainaugurowano już w 2012 roku (także w ramach Programu „Patriotyzm Jutra”) i z roku na rok, dzięki społecznikom z pruszkowskich stowarzyszeń, znawcom lokalnej historii i instytucjom kultury, cieszą się one coraz większą popularnością wśród mieszkańców Pruszkowa oraz gości odwiedzających nasze miasto po to, żeby poznać jego historię i kulturowe dziedzictwo naszego miasta.

Dofinansowano ze środków Muzeum Historii Polski w Warszawie w ramach Programu „Patriotyzm Jutra”.

logo-muzeum-historii-polski-big logo-patriotyzm-jutra-big


200-310 dumps
1z0-061 dumps
ex200 dumps
sy0-401 dump
100-105 icnd1 book
cism training
70-347 dumps
642-997 study guide
210-060 pdf
640-916 dcict book
70-534 study guide pdf
200-310 official cert guide
300-070 exam questions
2v0-621d vce
http://www.itexam-online.com/
http://www.passexamvce.com/
http://www.itcert-online.com/