„Forum Pruszków” laureatem nagrody „Zaangażowani w Pruszkowie”!

Z ogromną radością i nieukrywaną satysfakcją informujemy, że Społeczne Stowarzyszenie „Forum Pruszków” zostało uhonorowane nagrodą „Zaangażowani w Pruszkowie”! Nasze Stowarzyszenie było nominowane w kategorii „Oddolna Inicjatywa Społeczna” i zdaniem organizatorów zasłużyło na miano laureata w tej kategorii. Wręczenie nagród nastąpiło na oficjalnej gali, która odbyła się w niedzielę 1. lutego w restauracji Ucieranie Treści w... Przeczytaj artykuł


Z ogromną radością i nieukrywaną satysfakcją informujemy, że Społeczne Stowarzyszenie „Forum Pruszków” zostało uhonorowane nagrodą „Zaangażowani w Pruszkowie”! Nasze Stowarzyszenie było nominowane w kategorii „Oddolna Inicjatywa Społeczna” i zdaniem organizatorów zasłużyło na miano laureata w tej kategorii. Wręczenie nagród nastąpiło na oficjalnej gali, która odbyła się w niedzielę 1. lutego w restauracji Ucieranie Treści w Pruszkowie. Organizatorem gali i pomysłodawcą nagród jest portal PruszkówMówi.pl. Dajemy słowo, że ta nagroda dodatkowo zmobilizuje nas w pracy na rzecz lokalnej społeczności Pruszkowa! Ze swojej strony serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom oraz osobom i podmiotom nominowanym we wszystkich kategoriach, jak również dziękujemy organizatorom za profesjonalną oprawę ceremonii wręczenia nagród.

Zdjęcie statuetki Zaangażowani w Pruszkowie Zdjęcie z Gali Zaangażowanie w Pruszkowie

Szczegółowa relacja z gali wręczenia nagród „Zaangażowani w Pruszkowie” została opublikowana na stronach portalu PruszkówMówi.pl. Serdecznie zachęcamy do lektury!

Relacja z gali wręczenia nagród „Zaangażowani w Pruszkowie”