„Forum Pruszków” laureatem nagrody „Zaangażowani w Pruszkowie”!

Z ogromną radością i nieukrywaną satysfakcją informujemy, że Społeczne Stowarzyszenie „Forum Pruszków” zostało uhonorowane nagrodą „Zaangażowani w Pruszkowie”! Nasze Stowarzyszenie było nominowane w kategorii „Oddolna Inicjatywa Społeczna” i zdaniem organizatorów zasłużyło na miano laureata w tej kategorii. Wręczenie nagród nastąpiło na oficjalnej gali, która odbyła się w niedzielę 1. lutego w restauracji Ucieranie Treści w... Przeczytaj artykuł


Z ogromną radością i nieukrywaną satysfakcją informujemy, że Społeczne Stowarzyszenie „Forum Pruszków” zostało uhonorowane nagrodą „Zaangażowani w Pruszkowie”! Nasze Stowarzyszenie było nominowane w kategorii „Oddolna Inicjatywa Społeczna” i zdaniem organizatorów zasłużyło na miano laureata w tej kategorii. Wręczenie nagród nastąpiło na oficjalnej gali, która odbyła się w niedzielę 1. lutego w restauracji Ucieranie Treści w Pruszkowie. Organizatorem gali i pomysłodawcą nagród jest portal PruszkówMówi.pl. Dajemy słowo, że ta nagroda dodatkowo zmobilizuje nas w pracy na rzecz lokalnej społeczności Pruszkowa! Ze swojej strony serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom oraz osobom i podmiotom nominowanym we wszystkich kategoriach, jak również dziękujemy organizatorom za profesjonalną oprawę ceremonii wręczenia nagród.

Zdjęcie statuetki Zaangażowani w Pruszkowie Zdjęcie z Gali Zaangażowanie w Pruszkowie

Szczegółowa relacja z gali wręczenia nagród „Zaangażowani w Pruszkowie” została opublikowana na stronach portalu PruszkówMówi.pl. Serdecznie zachęcamy do lektury!

Relacja z gali wręczenia nagród „Zaangażowani w Pruszkowie”


  1. avatar Majewski says:

    Bardzo dobrze się stało, że wreszcie coś zaczyna się dziać w Pruszkowie na niwie wolontariatu.
    To bardzo budujące. Okazuje się, że są ludzie, którzy nie szczędzą wysiłku, aby wspierać innych.
    Ze swej strony proponuję dodać także osoby, które nie afiszują się ze swoim działaniem, a robią dla bliźnich wielkie rzeczy. Podałem w ub.r. w Starostwie 4 propozycje osób i instytucji do nagrody za działalność dla innych i m.in. właśnie nagrodzone Forum Pruszków, ale nie wiem jakie były kryteria i kto został nagrodzony, bo jakoś publicznie tego nie zauważyłem. Podobnie jak tego teraz. Mam propozycję, aby werdykt oddać w ręce publiki i ogłosić termin zgłaszania zarówno kandydatów jak głosowania na nich, wtedy jury nie będzie bolała głowa, kogo wyróżnić a kogo pominąć. Pozdrawiam -ZM.