„Forum Pruszków” nominowane do nagrody Zaangażowani w Pruszkowie!

Z ogromną przyjemnością informujemy, że Społeczne Stowarzyszenie „Forum Pruszków” zostało nominowane do nagrody Zaangażowani w Pruszkowie w kategorii Oddolna Inicjatywa Społeczna. Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w pracę Stowarzyszenia oraz wszystkim mieszkańcom Pruszkowa, którzy przychylnym okiem patrzą na organizowane przez nas inicjatywy. Bez Was nie byłoby tej nominacji! Gala wręczenia statuetek odbędzie się 1. lutego... Przeczytaj artykuł


Z ogromną przyjemnością informujemy, że Społeczne Stowarzyszenie „Forum Pruszków” zostało nominowane do nagrody Zaangażowani w Pruszkowie w kategorii Oddolna Inicjatywa Społeczna. Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w pracę Stowarzyszenia oraz wszystkim mieszkańcom Pruszkowa, którzy przychylnym okiem patrzą na organizowane przez nas inicjatywy. Bez Was nie byłoby tej nominacji!

Gala wręczenia statuetek odbędzie się 1. lutego w Domu Bankietowym, przy ul. Obrońców Pokoju 8. Trzymajcie za nas kciuki! O wynikach konkursu poinformujemy rzecz jasna na naszej stronie.

Organizatorem gali oraz pomysłodawcą nagród Zaangażowani w Pruszkowie jest portal PruszkówMówi.pl. PruszkówMówi.pl to inicjatywa obywatelska, która powstała niecały rok temu. Jej głównym celem jest aktywizacja społeczności lokalnej do czynnego udziału w życiu miasta.

Portal tworzony jest przez osoby mieszkające na terenie naszego powiatu, które chcą włączyć się w tworzenie platformy do rozmów o naszym regionie. Są to dziennikarze – amatorzy, publikujący swoje opinie. Każdy może zabrać tu głos w  ważnej  dla  niego sprawie,  podzielić  się  swoimi doświadczeniami i refleksjami dotyczącymi naszego miasta, napisać o swojej pasji lub  zainteresowaniach.

Dokładnie 1. lutego portal będzie obchodził swoje pierwsze urodziny. Z tej okazji zorganizowany został konkurs dla osób/ instytucji/ organizacji zaangażowanych w spieranie i rozwijanie inicjatyw obywatelskich. Przewidziane zostały cztery kategorie: 1. Oddolna inicjatywa społeczna; 2. Oddolna inicjatywa sportowa; 3. Zaangażowany wolontariat; 4. Wizytówka miasta. W każdej z tych kategorii zostanie wyłoniona osoba (lub organizacja), która otrzyma statuetkę „Zaangażowany w Pruszkowie”.