Foto-relacja z VI Pruszkowskiego Poruszenia

Prawie 100 osób wzięło udział w VI już Pruszkowskim Poruszeniu, rajdzie zorganizowanym przez Społeczne Stowarzyszenie „Forum Pruszków”. Tegoroczna edycja rajdu liczyła 23 kilometry. Start i metę zapanowano w Parku Żwirowisko. Stąd rowerzyści wyruszyli w stronę Komorowa, Podkowy Leśnej, Brwinowa, Parzniewa i wrócili do Parku Żwirowisko. Po drodze uczestnicy przejeżdżali przez trzy punkty kontrolne. Na pierwszym,... Przeczytaj artykuł


Prawie 100 osób wzięło udział w VI już Pruszkowskim Poruszeniu, rajdzie zorganizowanym przez Społeczne Stowarzyszenie „Forum Pruszków”.

Tegoroczna edycja rajdu liczyła 23 kilometry. Start i metę zapanowano w Parku Żwirowisko. Stąd rowerzyści wyruszyli w stronę Komorowa, Podkowy Leśnej, Brwinowa, Parzniewa i wrócili do Parku Żwirowisko. Po drodze uczestnicy przejeżdżali przez trzy punkty kontrolne. Na pierwszym, Centrum Rozwoju Rodziny Salutaris przygotowało gry sprawnościowe, na kolejnym zachęcaliśmy do udziału w milanowskim Biegu STO-nogi. Ostatni punkt to dzieło Pruszkowskiego Stowarzyszenia Patriotycznego, które opowiadało o tajemnicach Lasu Młochowskiego.

Zaletą tegorocznej trasy było to, że nie wiodła ani żadnymi ruchliwymi drogami. Udało się ją poprowadzić drogami osiedlowymi, leśnymi oraz ścieżkami rowerowymi, do czego doskonale przysłużyła się nieoficjalnie otwarta ścieżka rowerowa z Brinowa do Parzniewa.
Choć rajd minął, zachęcamy do korzystania z wyznaczonej przez nas trasy, która jest doskonałym celem rodzinnych wycieczek.
Krzysztof Olszewski, Forum Pruszków
Za udostępnienie zdjęć do naszej relacji serdecznie dziękujemy:
  • Pikselowy Pruszków,
  • Centrum Rozwoju Rodziny Salutaris,
  • Pruszkowskie Stowarzyszenie Patriotyczne.

Zdjęcie z rajdu VI Pruszkowskie Poruszenie Zdjęcie z rajdu VI Pruszkowskie Poruszenie Zdjęcie z rajdu VI Pruszkowskie Poruszenie Zdjęcie z rajdu VI Pruszkowskie Poruszenie Zdjęcie z rajdu VI Pruszkowskie Poruszenie Zdjęcie z rajdu VI Pruszkowskie Poruszenie Zdjęcie z rajdu VI Pruszkowskie Poruszenie Zdjęcie z rajdu VI Pruszkowskie Poruszenie

Pełną galerię zdjęć autorstwa Pikselowy Pruszków można obejrzeć tutaj.

Zdjęcie z rajdu VI Pruszkowskie Poruszenie Zdjęcie z rajdu VI Pruszkowskie Poruszenie Zdjęcie z rajdu VI Pruszkowskie Poruszenie Zdjęcie z rajdu VI Pruszkowskie Poruszenie

A tutaj znajdują się galerie zdjęć z punktów: Centrum Rozwoju Rodziny Salutaris i Pruszkowskie Stowarzyszenie Patriotyczne.