Ida z Oscarem za najlepszy film obcojęzyczny!

Jak zapewne wszyscy  już doskonale wiedzą, dziś w nocy na ceremonii rozdania nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej, polski film „Ida” w reżyserii Pawła Pawlikowskiego otrzymał nagrodę Oscara za najlepszy film obcojęzyczny! Serdecznie gratulujemy Pawłowi, wszystkim twórcom tego filmu, aktorom w nim występującym oraz wszystkim, którzy aktywnie włączyli się w powstanie tego obrazu. Jest to pierwszy Oscar... Przeczytaj artykuł


Jak zapewne wszyscy  już doskonale wiedzą, dziś w nocy na ceremonii rozdania nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej, polski film „Ida” w reżyserii Pawła Pawlikowskiego otrzymał nagrodę Oscara za najlepszy film obcojęzyczny! Serdecznie gratulujemy Pawłowi, wszystkim twórcom tego filmu, aktorom w nim występującym oraz wszystkim, którzy aktywnie włączyli się w powstanie tego obrazu. Jest to pierwszy Oscar dla polskiego filmu w historii w tej prestiżowej kategorii i jednocześnie ogromy sukces całej rodzimej kinematografii.

Przypominamy, że dzięki inicjatywie Pruszkowskiego Klubu Filmowego, pruszkowscy miłośnicy filmu mieli okazję obejrzeć film „Ida”.

Paweł Pawlikowski z Oscarem za film „Ida” Paweł Pawlikowski z Oscarem za film „Ida”