II Pruszkowski Festiwal Gier

Z przyjemnością informujemy, że w dniach 30-31. maja tego roku, odbędzie się druga edycja Pruszkowskiego Festiwalu Gier! Przez pełne dwa dni wszyscy fani gier karcianych, bitewnych i planszowych będą mieli w Pruszkowie swoje święto. Impreza będzie się odbywać przy okazji tegorocznych Dni Pruszkowa. W namiocie w Parku Kościuszki każdy będzie mógł zagrać w jedną z... Przeczytaj artykuł


Z przyjemnością informujemy, że w dniach 30-31. maja tego roku, odbędzie się druga edycja Pruszkowskiego Festiwalu Gier! Przez pełne dwa dni wszyscy fani gier karcianych, bitewnych i planszowych będą mieli w Pruszkowie swoje święto.

Impreza będzie się odbywać przy okazji tegorocznych Dni Pruszkowa. W namiocie w Parku Kościuszki każdy będzie mógł zagrać w jedną z kilkudziesięciu gier planszowych, wziąć udział w turniejach planszówkowch oraz nauczyć się grać w gry bitewne. Będą konkursy i wiele innych atrakcji. Lokalizacją bloku turniejowego będzie ponownie Gimnazjum nr 4 na Ul. Hubala w Pruszkowie.

Organizatorem Festiwalu jest sklep Galaktyka Gier. Społeczne Stowarzyszenie „Forum Pruszków” zostało partnerem tej imprezy.

Więcej szczegółów wkrótce!

Logo Forum Pruszków Logo Galaktyka Gier