III Ogólnopolski Festiwal Polskiej Animacji O!PLA w Pruszkowie!

Z przyjemnością informujemy, że tegoroczna, trzecia już edycja Ogólnopolskiego Festiwalu Polskiej Animacji, zawita do Pruszkowa! Dzięki współpracy Kawiarni Pawilon z organizatorami tego przedsięwzięcia, wszystkie filmy animowane biorące udział w konkursie, będą Państwo mogli obejrzeć właśnie w Kawiarni Pawilon (przypomnijmy, że w tym samym miejscu organizowane są także pokazy filmowe z cyklu Kino w Pawilonie oraz... Przeczytaj artykuł


Z przyjemnością informujemy, że tegoroczna, trzecia już edycja Ogólnopolskiego Festiwalu Polskiej Animacji, zawita do Pruszkowa! Dzięki współpracy Kawiarni Pawilon z organizatorami tego przedsięwzięcia, wszystkie filmy animowane biorące udział w konkursie, będą Państwo mogli obejrzeć właśnie w Kawiarni Pawilon (przypomnijmy, że w tym samym miejscu organizowane są także pokazy filmowe z cyklu Kino w Pawilonie oraz Dziecięce Kino w Pawilonie).

Plakat Festiwal O!PLA

Jak co roku, także w ramach tegorocznej edycji Festiwalu, odbędzie się konkurs, w ramach którego wyróżnione zostaną filmy animowane, a w roli jury wystąpią wszyscy ci z Państwa, którzy zdecydują się uczestniczyć w tym przedsięwzięciu i wziąć udział w głosowaniu. Tegoroczny konkurs obejmie pokazy w następujących kategoriach:

  • Konkurs Studyjny,
  • Konkurs Szkolony,
  • Konkurs Off,
  • Konkurs Animowany Wideoklip,
  • Konkurs Animowane Fraszki,
  • Konkurs Formanimy.

Społeczne Stowarzyszenie „Forum Pruszków” patronuje temu przedsięwzięciu. Wszystkie informacje oraz kalendarz pokazów będziecie Państwo mogli znaleźć na naszej stronie internetowej.

Więcej szczegółów już wkrótce!

Tymczasem zapraszamy do odwiedzenia oficjalnej strony poświęconej III Ogólnopolskiemu Festiwalowi Polskiej Animacji:

http://www.polskaanimacja.pl/