Lokalny Społecznik

Polecamy „Lokalny Społecznik” – nowy kwartalnik społeczno-kulturalny, który ukazał się drukiem z inicjatywy pruszkowskich organizacji pozarządowych. Kwartalnik dostępny jest bezpłatnie w placówkach muzealnych, w ośrodkach kultury oraz w urzędach miast i gmin na terenie powiatu pruszkowskiego i na obszarze Podwarszawskiego Trójmiasta Ogrodów. Jeśli robicie coś ciekawego dla lokalnej społeczności i chcecie się tym podzielić z... Przeczytaj artykuł


Polecamy „Lokalny Społecznik” – nowy kwartalnik społeczno-kulturalny, który ukazał się drukiem z inicjatywy pruszkowskich organizacji pozarządowych. Kwartalnik dostępny jest bezpłatnie w placówkach muzealnych, w ośrodkach kultury oraz w urzędach miast i gmin na terenie powiatu pruszkowskiego i na obszarze Podwarszawskiego Trójmiasta Ogrodów.
Jeśli robicie coś ciekawego dla lokalnej społeczności i chcecie się tym podzielić z innymi, to „Społecznik” jest pismem w sam raz dla was. Materiały informacyjne i zdjęcia można nadsyłać na adres: redakcjaspolecznika@gmail.com.
Okładka Lokalnego Społecznika nr 1
Partnerem medialnym „Lokalnego Społecznika” jest POP Radio Pruszków.
Pobierz pierwszy numer „Lokalnego Społecznika”:
Lokalny Społecznik nr 1