Nowa strona Stowarzyszenia „Forum Pruszków”

Witajcie! Wraz z nowym rokiem wystartowaliśmy z nową stroną internetową, na której w nowoczesnej i przejrzystej formie będziemy informować o wszystkich naszych inicjatywach oraz naszej działalności, jak również o innych aktywnościach i wydarzeniach, które naszym zdaniem zasługiwać będą na wyróżnienie. Chętnie poznamy Wasze zdanie na temat naszej strony! Jeżeli macie jakiekolwiek uwagi, zastrzeżenia lub pomysły,... Przeczytaj artykuł


Witajcie!

Wraz z nowym rokiem wystartowaliśmy z nową stroną internetową, na której w nowoczesnej i przejrzystej formie będziemy informować o wszystkich naszych inicjatywach oraz naszej działalności, jak również o innych aktywnościach i wydarzeniach, które naszym zdaniem zasługiwać będą na wyróżnienie.

Chętnie poznamy Wasze zdanie na temat naszej strony! Jeżeli macie jakiekolwiek uwagi, zastrzeżenia lub pomysły, piszcie śmiało w komentarzach albo na nasz adres internetowy, który znajdziecie na zakładce Kontakt. Zdajemy sobie sprawę, że póki co strona jest w fazie testów i dopracowywania, także serdecznie prosimy o cierpliwość.

Pozdrawiamy i życzymy wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!