Nowe ścieżki na stronie Poznaj Pruszków

Z przyjemnością informujemy, że na naszej stronie Poznaj Pruszków opublikowaliśmy trzy nowe ścieżki, które przygotowane zostały przez uczniów pruszkowskich gimnazjów! Ścieżki umożliwiają interaktywne spacerowanie po naszym mieście i pozwalają na jego lepsze poznanie dzięki informacjom podanym w przystępnej i interesującej formie. Nowe ścieżki to: Przemysłowy Pruszków – ścieżka przygotowana przez uczennice Gimnazjum nr 4 im. Jana... Przeczytaj artykuł


Z przyjemnością informujemy, że na naszej stronie Poznaj Pruszków opublikowaliśmy trzy nowe ścieżki, które przygotowane zostały przez uczniów pruszkowskich gimnazjów! Ścieżki umożliwiają interaktywne spacerowanie po naszym mieście i pozwalają na jego lepsze poznanie dzięki informacjom podanym w przystępnej i interesującej formie.

Nowe ścieżki to:

  • Przemysłowy Pruszków – ścieżka przygotowana przez uczennice Gimnazjum nr 4 im. Jana Pawła II w Pruszkowie,
  • Droga do wolności – Pruszków w okresie I Wojny Światowej – ścieżka przygotowana przez uczniów Społecznego Gimnazjum w Pruszkowie,
  • Pruszkowskie zagadki – ścieżka przygotowana przez uczniów Gimnazjum nr 2, należącego do Zespołu Szkół nr. 1 im. Stanisława Staszica w Pruszkowie.

Wszystkie trasy zostały przygotowane w ramach projektu „Ścieżki historii – konkurs gimnazjalny“ zrealizowanego przez Muzeum Dulag 121 w 2014 roku. Projekt dofinansowany ze środków: Muzeum Historii Polski w ramach programu „Patriotyzm Jutra 2014“, Powiatu Pruszkowskiego, Fundacji Kronenberga przy City Handlowy. Więcej informacji można znaleźć na stronie Muzeum 121: www.dulag121.pl.

Zapraszamy do odwiedzin naszej strony: Poznaj Pruszków!

Logo projektu Poznaj Pruszków