Odświeżamy newsletter

Dobra wiadomość dla wszystkich zainteresowanych naszą bieżącą działalnością, a zwłaszcza osób, które zasubskrybowały nasz newsletter! Zainstalowaliśmy nowy, bardziej niezawodny i automatyczny moduł do obsługi newslettera i już niebawem wykonamy pierwsze testy jego działania. Mamy nadzieję, że dzięki temu informacje o naszej aktywności, działaniach, organizowanych wydarzeniach itd. będą docierały do jeszcze szerszego grona aktywnych ludzi w... Przeczytaj artykuł


Dobra wiadomość dla wszystkich zainteresowanych naszą bieżącą działalnością, a zwłaszcza osób, które zasubskrybowały nasz newsletter! Zainstalowaliśmy nowy, bardziej niezawodny i automatyczny moduł do obsługi newslettera i już niebawem wykonamy pierwsze testy jego działania. Mamy nadzieję, że dzięki temu informacje o naszej aktywności, działaniach, organizowanych wydarzeniach itd. będą docierały do jeszcze szerszego grona aktywnych ludzi w Pruszkowie i okolicach.

Dochodziły nas słuchy, że poprzedni newsletter zachowywał się bardzo chimerycznie – do części z Was w ogóle nie docierał, niektórzy otrzymywali tylko niektóre wysyłane przez nas wiadomości. Te problemy – miejmy nadzieję – już niebawem będziemy mieć za sobą. Wszystkich serdecznie zapraszamy do subskrypcji na tej stronie. Osoby, które były zapisane na naszej liście adresów wcześniej niebawem otrzymają za pośrednictwem poczty elektronicznej e-mail wiadomość z prośbą o potwierdzenie chęci dalszego otrzymywania od nas wiadomości tym kanałem.

Nowy newsletter będzie miał także odświeżoną i poprawioną estetycznie formę. Przekonacie się o tym już niebawem!

Aby zasubskrybować nasz newsletter, kliknij tutaj.