Pierwsze spotkanie „Forum dla aktywnych” za nami

Pierwsze spotkanie w ramach cyklu „Forum dla aktywnych” za nami. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które zechciały się z nami spotkać! Dla przypomnienia – spotkanie odbyło się 28. marca w Sklepie Galaktyka Gier przy ulicy Kościelnej 29 w Pruszkowie. Spotkanie dało możliwość wzajemnego poznania się, zaprezentowania swojej dotychczasowej działalności oraz planów na przyszłość. Dzięki temu... Przeczytaj artykuł


Pierwsze spotkanie w ramach cyklu „Forum dla aktywnych” za nami. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które zechciały się z nami spotkać! Dla przypomnienia – spotkanie odbyło się 28. marca w Sklepie Galaktyka Gier przy ulicy Kościelnej 29 w Pruszkowie.

Spotkanie dało możliwość wzajemnego poznania się, zaprezentowania swojej dotychczasowej działalności oraz planów na przyszłość. Dzięki temu pojawiły się także pierwsze pomysły na wspólną realizację zadań.

Kwestiami, którymi będziemy zajmowali się w najbliższym czasie, są:

  • Organizacja Śniadań w plenerze,
  • Kolejna edycja Rajdu pieszo-rowerowego,
  • Budżet partycypacyjny w Pruszkowie.

Właśnie dwóm pierwszym inicjatywom wymienionym powyżej, a zatem Śniadaniom w plenerze oraz Rajdowi pieszo-rowerowemu, poświęcone będzie kolejne spotkanie. Natomiast, ze względu na złożoność sprawy Budżetu partycypacyjnego, będzie on szczegółowo omawiany na osobnym spotkaniu, którego termin zostanie wyznaczony niebawem. O wszystkich ustaleniach będziemy na bieżąco informować na naszej stronie internetowej. Mamy nadzieję, że już niedługo będziemy mogli zdradzić więcej szczegółów dotyczących tych pomysłów.

Serdecznie zapraszamy osoby zainteresowane udziałem w przygotowaniu Śniadań w plenerze oraz Rajdu pieszo-rowerowego na spotkanie, które odbędzie się 9 kwietnia o godz. 19.30 w siedzibie Pruszkowskiego Stowarzyszenia Rodzin Abstynenckich „Socjus”, w Pruszkowie przy ul. Kraszewskiego 18 (willa pod bocianem). Oczywiście zapraszamy także wszystkie aktywne osoby chętne do współpracy z nami. Oprócz omawiania wspomnianych projektów będzie to kolejna okazja, aby podzielić się z nami swoimi pomysłami i nawiązać współpracę. Zapraszamy zarówno przedstawicieli organizacji pozarządowych działających na terenie Pruszkowa i okolic oraz lokalnych przedsiębiorców, jak i osoby prywatne, niezrzeszone, ale chętne do działania na rzecz lokalnej społeczności. Razem możemy więcej!