Rekord frekwencji na pokazie filmu „Ida”

Z przyjemnością informujemy, że na ostatnim pokazie w ramach inicjatywy Pruszkowski Klub Filmowy pobity został rekord frekwencji! Prezentowany film „Ida” w reżyserii Pawła Pawlikowskiego, świeżo nominowany do Oscara – najważniejszej nagrody Amerykańskiej Akademii Filmowej, obejrzało łącznie prawie 250 osób! Wszystkim obecnym serdecznie dziękujemy za przybycie – to wasza obecność mobilizuje nas do dalszego działania. Jednocześnie... Przeczytaj artykuł


Z przyjemnością informujemy, że na ostatnim pokazie w ramach inicjatywy Pruszkowski Klub Filmowy pobity został rekord frekwencji! Prezentowany film „Ida” w reżyserii Pawła Pawlikowskiego, świeżo nominowany do Oscara – najważniejszej nagrody Amerykańskiej Akademii Filmowej, obejrzało łącznie prawie 250 osób! Wszystkim obecnym serdecznie dziękujemy za przybycie – to wasza obecność mobilizuje nas do dalszego działania. Jednocześnie bardzo nam przykro, że ze względu na ograniczoną pojemność sali w Miejskim Ośrodku Kultury, nie wszystkim chętnym mogliśmy umożliwić obejrzenie tego wspaniałego filmu. Są to jednak ograniczenia, na które nie mamy większego wpływu. Liczne przybycie mieszkańców Pruszkowa pokazuje, że brak kina w naszym mieście jest realnym problemem dla ludzi zainteresowanych kinematografią i szerzej – kulturą.

Serdecznie zapraszamy na kolejne pokazy z cyklu Pruszkowskiego Klubu Filmowego! Wszystkie informacje znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej, naszym profilu na Facebooku, w mediach patronujących naszej inicjatywie oraz w Miejskim Ośrodku Kultury „Kamyk”, w którym odbywają się wszystkie pokazy.

Zdjęcie z pokazu filmu „Ida” Zdjęcie z pokazu filmu „Ida”