Sezon na sztukę

Artyści Salonu Pruszkowskiego serdecznie zapraszają na Wernisaż Wystawy Malarstwa pt. „SEZON NA SZTUKĘ”, który odbędzie się w piątek 4. marca w Muzeum Starożytnego Hutnictwa w Pruszkowie przy Placu Jana Pawła II 2. Początek godzina 19:00. Data i miejsce spotkania: Czas: 4. marca (piątek) godz. 19:00 Miejsce: Muzeum Starożytnego Hutnictwa, pl. Jana Pawła II 2, Pruszków... Przeczytaj artykuł


Artyści Salonu Pruszkowskiego serdecznie zapraszają na Wernisaż Wystawy Malarstwa pt. „SEZON NA SZTUKĘ”, który odbędzie się w piątek 4. marca w Muzeum Starożytnego Hutnictwa w Pruszkowie przy Placu Jana Pawła II 2. Początek godzina 19:00.

Plakat wernisażu Salonu Pruszkowskiego 04.03.2016

Data i miejsce spotkania:

  • Czas: 4. marca (piątek) godz. 19:00
  • Miejsce: Muzeum Starożytnego Hutnictwa, pl. Jana Pawła II 2, Pruszków

Salon Pruszkowski to grupa artystów malarzy, grafików, eksperymentatorów tworzących na terenie Pruszkowa oraz całego województwa mazowieckiego. Poprzez wystawę „Sezon na Sztukę” chcemy zwrócić uwagę na sztukę i kulturę tworzoną w naszym mieście. Naszą sztuką jesteśmy w stanie udowodnić, że w Pruszkowie toczą się sprawy ważne, a powstająca tu sztuka jest ambitna, niekomercyjna, wręcz dla kultury narodu niezbędna.