Wywiad z Karolem Kwiatkowskim na PruszkówMówi.pl

Na portalu internetowym PruszkówMówi.pl ukazał się właśnie wywiad z jednym z założycieli Społecznego Stowarzyszenia „Forum Pruszków” i jego aktualnym prezesem – Karolem Kwiatkowskim. Karol odpowiada w nim na pytania dotyczące genezy powstania Stowarzyszenia, jego bieżącej działalności oraz misji, a także dzieli się własnymi refleksjami na temat Pruszkowa i jego zalet. Fragment odpowiedzi na pytanie dotyczące... Przeczytaj artykuł


Na portalu internetowym PruszkówMówi.pl ukazał się właśnie wywiad z jednym z założycieli Społecznego Stowarzyszenia „Forum Pruszków” i jego aktualnym prezesem – Karolem Kwiatkowskim. Karol odpowiada w nim na pytania dotyczące genezy powstania Stowarzyszenia, jego bieżącej działalności oraz misji, a także dzieli się własnymi refleksjami na temat Pruszkowa i jego zalet.

Fragment odpowiedzi na pytanie dotyczące mocnych stron Pruszkowa:

„[…] Moim zdaniem, Pruszków powinien poszukać czegoś wyjątkowego, specyficznego dla siebie. Mamy Muzeum Starożytnego Hutnictwa, mamy parki, tor kolarski. Mamy historię związaną przemysłem np. z ZNTK, fabryką fajansu, ołówkami, obrabiarkami itp. Dlaczego nie szukać czegoś co nas wyróżnia i jest  związanego z naszym miastem?”

Pełen wywiad można znaleźć pod linkiem poniżej.

Wywiad z Karolem Kwiatkowskim

Zapraszamy do lektury!