Zapraszamy do spacerowania razem z poznaj.pruszkow.pl

Miłośnikom spacerów po Pruszkowie i okolicach, a także turystom, którzy chcieliby poznać nasze miasto polacamy: portal poznaj.pruszkow.pl, aplikację mobilną POZNAJ.PRUSZKOW.PL. Serdecznie zapraszamy do korzystania! Rozbudowa strony poznaj.pruszkow.pl oraz Aplikacja Mobilna poznaj.pruszkow.pl powstały dzięki dofinansowaniu z Muzeum Historii Polski w ramach programu Patriotyzm Jutra, a także dzięki wsparciu Urzędu Miasta Pruszkowa. Od maja 2017 r. odnośnik... Przeczytaj artykuł


Miłośnikom spacerów po Pruszkowie i okolicach, a także turystom, którzy chcieliby poznać nasze miasto polacamy:

Serdecznie zapraszamy do korzystania!

Rozbudowa strony poznaj.pruszkow.pl oraz Aplikacja Mobilna poznaj.pruszkow.pl powstały dzięki dofinansowaniu z Muzeum Historii Polski w ramach programu Patriotyzm Jutra, a także dzięki wsparciu Urzędu Miasta Pruszkowa.

Logo Muzeum Historii Polski Logo Programu Patriotyzm Jutra Logo Pruszków

Od maja 2017 r. odnośnik do portalu został przypięty na stałe do strony Urzędu Miasta Pruszkowa tj. www.pruszkow.pl. Bardzo się cieszymy i liczymy na to, że wiadomość dotrze do jak największej liczby osób zainteresowanych zarówno aktywnym spędzaniem wolnego czasu, jak i historią oraz walorami turystycznymi Pruszkowa.