Zmiana terminu ostatniego pokazu z cyklu O!PLA!

Uwaga! Zmianie uległ termin ostatniego pokazu z cyklu Ogólnopolskiego Festiwalu Polskiej Animacji O!PLA! Pierwotny termin pokazu animacji w ramach Konkursu Animowane Fraszki i Konkursu Formanimy, został przesunięty na kolejny tydzień. Nowa data i miejsce spotkania: Czas: 9. maja (sobota) godz. 18:00 Miejsce: Kawiarnia Pawilon, al. Wojska Polskiego 52, Pruszków Wstęp na pokaz jest bezpłatny! Przypominamy,... Przeczytaj artykuł


Uwaga! Zmianie uległ termin ostatniego pokazu z cyklu Ogólnopolskiego Festiwalu Polskiej Animacji O!PLA!

Pierwotny termin pokazu animacji w ramach Konkursu Animowane Fraszki i Konkursu Formanimy, został przesunięty na kolejny tydzień.

Nowa data i miejsce spotkania:

  • Czas: 9. maja (sobota) godz. 18:00
  • Miejsce: Kawiarnia Pawilon, al. Wojska Polskiego 52, Pruszków

Wstęp na pokaz jest bezpłatny!

Przypominamy, że dzięki współpracy Kawiarni Pawilon z organizatorami tego przedsięwzięcia, wszystkie filmy animowane biorące udział w konkursie, mogliście Państwo obejrzeć właśnie w Kawiarni Pawilon (przypomnijmy, że w tym samym miejscu organizowane są także pokazy filmowe z cyklu Kino w Pawilonie oraz Dziecięce Kino w Pawilonie).

Plakat Festiwal O!PLA

Społeczne Stowarzyszenie „Forum Pruszków” patronuje temu przedsięwzięciu. Wszystkie informacje oraz kalendarz pokazów będziecie Państwo mogli znaleźć na naszej stronie internetowej.

Zapraszamy do odwiedzenia oficjalnej strony poświęconej III Ogólnopolskiemu Festiwalowi Polskiej Animacji:

http://www.polskaanimacja.pl/